icon

קישורים הם מה-3 גורמים החשובים ביותר לדירוג אתרים. גוגל אפילו אמרו את זה בעצמם - ביחד עם תוכן ו-RankBrain. בלי קשר למה שגוגל אומרים, עובדתית, נסיון מהשטח - שלי ושל עוד המון מקדמי אתרים אחרים, מראה כי בלי קישורים קשה עד בלתי אפשרי להתקדם, בטח בתחומים תחרותיים.

icon

לצערי לא. בכלל, בתחום ה-SEO מאד קשה ולא אחראי להבטיח דברים שלא תלויים בנו. ניתן בהחלט להבטיח זמן אספקה, כתיבת תוכן מקורי וכו' - אבל משם זה בידיים של גוגל. יחד עם זאת, ברור שאם זה לא היה עובד לא היינו משקיעים בזה. אז סטטיסטית ניתן לומר שבמעל 90% מהמקרים, כנראה תראו אפקט חיובי (לפעמים אף חיובי מאד - תלוי כמה קישורים קונים, מהי נקודת הפתיחה של האתר ועוד) מהקישורים.

icon

בואו נשים את הדברים על השולחן: האתרים שלי זה לא אתרים בסדר גודל של Ynet או Themarker - עבור פרסום באתרים כאלו תצטרכו להיפרד מכמה אלפי שקלים. אבל, מבחינת עלות תועלת? אני יכול להבטיח שמדובר באחד השירותים המשתלמים ביותר שתמצאו אונליין עבור SEO. מדובר בדומיינים וותיקים (חלקם בני 7 שנים ויותר), עם פרופיל קישורים ומאות ביטויים מקודמים. ובשורה התחתונה? הם משרתים אותי מאד יפה כבר לא מעט שנים - ועזרו לי עד כה לקדם בהצלחה מעל 600 אתרים שונים. סיכוי ממש ממש טוב שהם יעזרו גם לכם.

icon

שאלה מצוינת! אז ככה - אף תהליך SEO אינו שלם ללא השילוש הקדוש של תוכן - אופטימיזציה - קישורים. בהנחה שאני עוזר לכם לסגור את הפינה של הקישורים - באחריותכם שיהיה לכם אתר שבנוי טוב עם תוכן כמה שיותר טוב ואופטימיזציה מעולה. 2 הדברים האלה יבטיחו שהקישורים יהיו הרבה יותר אפקטיביים. זה עד כדי כה פשוט. אגב - גם בזה אני יכול לעזור לכם, מדובר בשירות קידום אתרים לכל דבר ואת זה אני עושה משנת 2009. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר באתר.

icon

אם אחזור כמה סעיפים אחורה, לא מדובר באתרים מוכרים. אבל בהחלט מדובר באתרים עם כח, לרוב נישתיים וממוקדים סביב תחום ספציפי, שעושים את העבודה יפה. מי שמעוניין - יכול לפנות אליי ואשלח רשימה חלקית של אתרים לדוגמא.

icon

ההזמנה מתבצעת בקובץ אקסל של גוגל (גוגל דרייב) שבו גם מוזנים הקישורים לאחר שהם התפרסמו - כך שיש לכם שקיפות מלאה לקבל הקישורים שתקבלו.

icon

"לנצח" זאת מילה קשוחה. עם זאת - אין תאריך תפוגה לקישורים. כל עוד אני בתחום (וזה ממש לא הולך להשתנות בקרוב) אני הולך לחדש את כל הדומיינים והאחסונים שלי - מה שאומר שהקישורים שאתם רוכשים ישארו באוויר לעוד הרבה שנים קדימה. איני עושה שינויים או מסיר קישורים בשום מקרה. זאת גם הסיבה שאני לא מוכן להוציא קישורים מתוכן קיים (למרות שהתבקשתי לכך לא מעט פעמים).

icon

בהחלט! למעשה השירות הזה כלול בילט-אין ואני אף ממליץ להיעזר בידע ובנסיון שלי בכל הקשור לחלוקה נכונה של קישורים, אנקורים (טקסט עוגן), יעדים וכו' - יותר מאשמח.

icon

בהחלט! בדצמבר 2019 יצאתי במבצע רוחבי על כל שירותי הקישורים שלי וזה נחל הצלחה ענקית - הוזמנו מעל 1000 קישורים! הדרך הכי טובה להתעדכן במבצעים שאני עושה מפעם לפעם זה להצטרף לרשימת תפוצה שלי ולעשות לי לייק בעמוד בפייסבוק - אלו המקומות שאני תמיד מעדכן בהם בדברים כאלו.