ג'טסרבר: סקירה

לא חשוב אם אתם מנהלים עסק עם אתר אינטרנט בודד, עושים שימוש במספר אתרים בו זמנית, או בונים אתרים עבור לקוחות אחרים – אתם ודאי מבינים שהחלטה חשובה וקריטית להצלחת השירות שתספקו ללקוחות היא בחירה נבונה של שירות האחסון שלכם.

בחירה של שירות האחסון עליו תסתמך התשתית הטכנולוגית של האתרים שלכם יכולה להשפיע על בערך כל אספקט בניהול העסק שלכם: הזמינות ללקוח, אבטחת המידע שלכם, הגנה על הפרטיות של קהל הלקוחות, התמיכה שתקבלו בעת תקלה, היכולת להתאושש מאירוע של איבוד נתונים, המיתוג שלכם, מהירות הטעינה של עמודי האתר, הקידום שלכם בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים, ועוד לא מעט פרמטרים אחרים. זאת אולי הסיבה העיקרית שכדאי יהיה לכם לחפש שירות אחסון איכותי, עם המלצות, וביקורות איכותיות של גולשים.

אז היום אני רוצה לשתף אתכם בתובנות שלי על שירות האחסון הישראלי Jetserver, ובעברית צחה ג'טסרבר. בתוך היצע שירותי האחסון שמוצעים היום, ג'טסרבר בהחלט בולטת לטובה. מלבד העובדה שב Jetserver תוכלו למצוא חבילה לכל צורך, בין אם אתם מנהלים עסק קטן או חברה הרבה יותר רצינית, לג'טסרבר יש יתרונות רבים נוספים, כמו התמיכה המעולה שלה, היכולת לקנות חבילות ריסלר, היכולת לרכוש כתובות פרטיות, האפשרות לרשום דומיינים ולנהל דומיינים וכן ופונקציות נוספות עליהן אדבר בהמשך.

אז מהי חוות הדעת האישית שלי לאחר שנים של שימוש בשרתי ג'טסרבר? האם לצד מילים טובות יש לי גם ביקורת על שירות Jetserver? בואו, ברשותכם, נתחיל.

חבילות אחסון

בואו נתחיל מן הבסיס: ג'טסרבר מציעה סוגים שונים של חבילות אחסון: 

אחסון שיתופי – זה אומר שאתם מקבלים שטח שמוקצה עבור השרת שלכם אבל גם עבור שרתים של לקוחות נוספים, שמתארחים יחד אתכם על אותה תשתית.

אחסון אתרים ריסלר – אם אתם בעצמכם רוצים לספק שירותי אחסון כערך מוסף, למשל בנוסף לשירותי בניית אתרים או קידום אתרים, ומעוניינים להימנע מן הטרחה שבניהול תשתית וירטואלית – Jetserver מבטיחה לספק לכם שירותי ריסלר מתקדמים ואיכותיים.

אחסון אתרים SEO – כאן מדובר בתשתית שתאפשר לכם להקים אתרי תמיכה או אתרי לווין, או איך שאתם רוצים לקרוא לאתרים האלו, המטרה לחזק אתרים נוספים אותם תירצו לקדם. נהוג בנישה הזאת של קידום אתרים, לדאוג לכך שאתרים כאלו לא ישבו על אותה תת רשת, וזאת במטרה להסתיר (עד כמה שניתן) את הקשרים השונים של אתרי התמיכה האלו. ג'טסרבר מצטיינת גם באספקת השירות הזה של אחסון אתרים לצרכי SEO.

אחסון אתרים מהיר לוורדפרס – אם אתם כבר יודעים שתשתית האתר שלכם תרוץ על וורדפרס, אחת מן הפלטפורמות הפופולריות ביותר לניהול והקמה של אתרי אינטרנט, Jetserver תספק לכם חבילות אחסון מותאמות במיוחד לטכנולוגיה הזו, שבאמצעותן תוכלו למקסם את הביצועים של האתר.

אחסון אתרים מהיר לג'ומלה – אם אתם דווקא חיים ונושמים ג'ומלה, ומנהלים על בסיס הפלטפורמה הזאת את האתרים שלכם, אחסון אתרים מהיר לג'ומלה הוא הפתרון האיכותי ביותר שיכולה ג'טסרבר להציע לכם.

אחסון אתרים מהיר למג'נטו – בדומה לוודרפרס וג'ומלה – Jetserver מציעה גם חבילות לניהול אתרי מג'נטו, על מנת להבטיח מהירות, בטיחות וגלישה איכותית של לקוחות הקצה שלכם.

חשוב לציין, בכל התחומים שבהם נגעתי כאן, מציעה Jetserver מספר רמות של חבילות ומתמחרת אותן בהתאם, כך שכמעט כל אחד יוכל למצוא כאן חבילה שמתאימה הן לצרכים שלו, והן לתקציב שלו.

שרתים בענן פרטי

אחד היתרונות הבולטים של ג'טסרבר כשירות אחסון אתרים, הוא העובדה שהוא מאפשר לכם להקים תשתית של ענן פרטי, ולבחור את השרתים עליהם תהיו מעוניינים להריץ את השירותים שלכם. תוכלו לבחור חבילות שונות שנבדלות ביניהן במספר הליבות של המעבד, בכמות הזיכרון שיוקצה לשרת, ברוחב הפס ועוד. החבילות האלו כוללות בתוכן שירותים נוספים כמו אנטיוירוס, אפשרות לרכישת רשיון ל cpanel, שירות העברת אתרים (שמקל בצורה משמעותית על ההגירה משירותי אחסון אחרים – אין לכם מושג כמה זה חשוב עד שאתם מגיעים לנקודה הזאת בזמן אמת) ועוד.

רישום דומיין

עוד שירות חשוב ש Jetserver יעזור לכם באמצעותו הוא שירות רישום וניהול דומיינים. זה אומר שבמקום אחד, תוכלו הן לנהל את החומרה עליה רצים השרתים שלכם, את את פלטפורמת ניהול האתר עצמו, הן את פנל הניהול של השרתים האלו והן את ממשק ניהול הדומיין עצמו.

תמיכה

למי שלא מבין – היכולת לקבל תמיכה איכותית היא מה שיכול להבדיל שירות אחסון מעולה משירות אחסון קטסטרופלי. מובן, שברוב המוחלט של הזמן, אתרי אינטרנט כיום עובדים, זמינים, מספקים טעינה מהירה של עמודים וכו'. אבל, נשאלת השאלה, מה קורה כשמשהו משתבש? מי עומד לשירותכם במקרה כזה? עד כמה הוא זמין עבורכם? באילו ערוצים תוכלו לפנות אליו? מהו ה – SLA שלו?

יש לא מעט עסקים שזמינות היא עניין קריטי עבורן. בכל דקה שבה הם לא זמינים ללקוחות, אלו יכולים לאבד את האמון בשירות ולהמשיך אל אתרים מתחרים. זה, בלי לדבר על הפגיעה המוניטינית…

לכן, לתמיכה טובה שרואה את הלקוח ושמה אותו במרכז, יש חשיבות גדולה בבחירת שירות האחסון של האתר. ג'טסרבר מצטיינת, לא פחות, בנושא השירות והתמיכה שלה.

לצד טלפון לקבלת שירות לקוחות שמפורסם באתר של ג'סרבר, תוכלו גם לפתוח קריאה או ליצור קשר במייל עם שירות הלקוחות, ולצפות למענה מהיר, אפקטיבי ואיכותי.

תוכנית שותפים

ג'טסרבר מבינה, שכאנשי מקצוע יש לכם גישה ללא מעט לקוחות פוטנציאליים שלה ביום יום, ומאפשרת לכם, באמצעות הצטרפות לתוכני שותפים, ליהנות מעמלות על כל רכישה של תוכנית אחסון שלקוח רכש באמצעות שימוש בלינק האפיליאייט שלכם. ככה שאם, למשל, אתם בונים אתרים, ואתם לא מעוניינים להשתמש בשירותי ריסלר ולמכור ללקוחות שלכם גם אחסון, תוכלו לכל הפחות להפנות את אותם לקוחות, כדי שירכשו את שירות האחסון עליו ירוץ האתר שלהם, באמצעות הלינק שלכם, מה שיאפשר להם ליהנות משירות מצויין, ולכם להרוויח עמלה ביושר, יש לומר. 

בחירה של מיקום השרתים

למרות שבטכנולוגיות של היום, נושא מיקום השרתים עליהם מותקן האתר הוא קריטי רק כאשר השירות באמת דורש זאת וסביבת התחרות באמת מורכבת, תוכלו ליהנות משיפור הביצועים של האתר עבור כניסות של גולשים, על ידי בחירת האיזור הגאוגרפי שבו ימוקמו השרתים של האתר.

כך, בלחיצת כפתור, תוכלו לבחור את הדגשים הגאוגרפיים שלכם, בהתאם לצרכים המשתנים של קהל היעד שלכם.

גיבויים

טוב. את זה כמעט כל חברת אחסון אתרים מציעה היום (ואם לא תתרחקו ממנה כמו מאש). נושא הגיבוי לאתר הוא סופר קריטי וחשוב, בטח ובטח באתרים שכוללים נתונים דינמיים, שמשתנים כל העת. ג'טסרבר מציעה לכם שירות גיבוי מובנה של האתר, ובאמצעות הגדרות שונות תוכלו לוודא כי התדירות שלו מספקת את הצרכים שלכם.

שירותים מתקדמים נוספים

שירות ג'טסרבר יאפשר לכם ליהנות משירותים משלימים נוספים, כמו הטמעת הגנה מפני מתקפות DDOS, אבטחת WAF להגנה מפני פריצה לשרת, שירותי הקשחה לשרת בהתאם לסטנדרטים נדרשים (בהרבה ארגונים גדולים זוהי דרישה מובנית של מחלקות אבטחת המידע שלהם), שרתים מהירים מבוססי SSD (שזה לגמרי הסטנדרט היום – אין כאן שום דבר חדש) ועוד.

ובכל זאת גם מילת ביקורת על Jetserver

אני שוב חוזר ומציין: אם השיקולים העיקריים שלכם הם קבלת שירות איכותי, מוצר איכותי, עם תמיכה כשנדרש – בחירה ב Jetserver היא ללא ספק הבחירה הנכונה. יחד עם זאת, חשוב יהיה לי להדגיש, כי בנושא המחיר תוכלו למצוא לא מעט חלופות זולות יותר מאלו שמציעה ג'טסרבר.

אמנם בג'טסרבר תוכלו למצוא חבילות שונות שמתומחרות באופן שונה זו מזו, ומתחילות ממחיר של 44 ש"ח לחודש, אבל קיימים שירותים איכותים מאוד בשוק שמתומחרים נמוך מכך. אם אתם נדרשים להקים מספר שרתים, או מעוניינים לספק שירותי אחסון עבור לקוחות שלכם, דווקא מציאת שירות אחסון במחיר נמוך יותר הופכת להיות שיקול מרכזי, וכאן Jetserver לא תציע לכם את האופציה הטובה ביותר…

לסיכום

שירות האחסון של ג'טסרבר הוא שירות ישראלי ונחשב לאחד האיכותיים שקיימים היום בשוק. הוא מתאים לכל אחד, בכל היקף וצורך, ומציע תתי שירותים שונים, כמו שרתים שיתופיים, שרתי ריסלר, אחסון SEO, שרתים בענן פרטי ועוד.

התמיכה המעולה של ג'טסרבר, מערך הגיבויים שלה, ושירותי אבטחת המידע שהיא מספקת, הופכים אותה לחברה מובילה בתחומה, בטח ובטח בישראל.

מבחינת המחיר, תוכלו למצוא שירותים זולים יותר (לא בהרבה) כך שאם זה השיקול המרכזי שלכם, וחיסכון של עשרות בודדות של ש"ח בחודש הם קריטיים עבורכם – כדאי לכם לבחון גם את החלופות…

מלך הקישורים

מלך הקישורים

דניאל זריהן, מי שעומד מאחורי "מלך הקישורים" - הינו מקדם אתרים וותיק ומוערך בארץ, ועוסק ב-SEO משנת 2009. האתר מלך הקישורים מוקדש כולו לנושא שהוא אחד החשובים בעולם ה-SEO - קישורים חיצוניים.

מדריכים נוספים שלא כדאי לפספס

בניית אתרים בוורדפרס, בחינם ובתשלום

וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן (CMS) הפופולריות ביותר בשימוש על ידי בעלי אתרים. זוהי פלטפורמה חינמית וקוד פתוח המספקת לבעלי אתרים

אחסון אתרי וורדפרס עם uPress

אם יש לכם אתר שמבוסס על מערכת ניהול התוכן וורדפרס יכול מאוד להיות ששמתם לב שאחרי זמן מה האתר מתחיל לרוץ מעט

מענה אנושי לעסקים

בחלק זה נדון בכמה ממערכות תוכנת HRS (מענה אנושי לעסקים WOKI) הפופולריות הקיימות בשוק כיום עבור עסקים וכיצד ניתן להשתמש בה ביעילות

אתם סגורים על קישורים? דברו איתי עכשיו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חייגו עכשיו דילוג לתוכן