יועץ קידום אתרים – דרישות וציפיות משירותי ייעוץ קידום אתרים

יועץ קידום אתרים

לא מעט אנשים בוחרים לקדם את האתר שלהם לבד, ואחרים יודעים שכאשר הם ידרשו לכך הם יוכלו לפנות למקדם או לחברה שמספקת שירותי קידום אתרים.

אולם לצד כל אנשי המקצוע המעולים האלו, תוכלו למצוא דרך שונה לקדם את האתר שלכם – כל זאת באמצעות התקשרות עם יועץ קידום אתרים seo שמעניק שירותי ייעוץ לקידום אתרים מקצועי.

מהו יועץ קידום אתרים ומי צריך יועץ seo קידום אתרים?

בנושא של ייעוץ לקידום אתרים ובדיוק כמו יועץ בתחומי חיים אחרים, יועץ לקידום אתרים הוא מומחה, שהוא בעל ניסיון רב בתחום, ויוכל לסייע לכם לגשר על פערי הידע שלכם באמצעות מתן הנחיות נקודתיות, היכן שנדרש.

יועץ SEO קידום אתרים הוא גורם אובייקטיבי בתהליך הקידום של האתר, ולכן לא לוקח חלק פעיל בקידום.

עבודה עם יועץ קידום אתרים seo הוא יתרון משמעותי, משום שפעמים רבות, מקדם אתרים שקוע בפעולות שכבר ביצע ומעוניין להצדיק אותן, כאשר לפעמים כל מה שנדרש הוא בדיוק להפך: שינוי הקונספט של האתר, תיקון המבנה ההיררכי שלו, והשקעת משאבים דווקא באזורים שנזנחו במהלך הקידום.

במאמר הזה אני רוצה לדבר אתכם על כמה וכמה יתרונות שתוכל לייצר לכם עבודה מול ייעוץ קידום אתרים מקצועי.

בואו ניגש לעניין…

אילו פעולות מאפשרת לכם לבצע התקשרות כזאת עם יועץ קידום אתרים?

יועץ קידום אתרים
איך יועץ seo יכול לסייע לכם?

יועץ SEO – סיוע לפני הקמת האתר

לנו, כבעלי עסקים ועצמאיים, יש הרבה פעמים חלומות. חלומות הם מה שמאפשר לנו לפתח את העסק, ליצור, להתנסות ולהמר גם במקומות שנראים חסרי סיכוי ולהצליח.

הצלחה של תהליך קידום אורגני תלויה בלא מעט משתנים.

חלק מן המשתנים האלו תלויים בבעל האתר עצמו, והם מתייחסים למידת שיתוף הפעולה שלו בתהליך הקידום, ביכולת לייצר תוכן איכותי ומקצועי (מי אם לא הוא מכיר את האתר שלו בצורה הטובה ביותר?) וכן בהשקעה של המשאבים והזמן הנדרשים לטובת הקידום.

אולם יש לא מעט משתנים שכלל אינם תלויים בפעולות שיבצע בעל האתר.

הם מתייחסים למצב התחרות בשוק, לקיום שחקנים מרכזיים וחזקים בנישה שבה צפוי לפעול האתר, בהשקעה שמבצעים המתחרים האלו כל העת, ביכולת לייצר ערך מוסף אמתי בנישה, בגישה עצמה אותה בוחר כל ספק בתחום הזה ועוד ועוד.

בחלק מן התחומים, אין שום סיכוי מעשי לבית עסק חדש להיכנס לתחום ולהישאר רווחי.

אם הוא ישקיע משאבים סבירים בשיווק של העסק הוא לא יוכל לייצר תוצאות טובות, ואם ישקיע משאבים גדולים מאוד – הוא לא יצליח להחזיר את ההשקעה.

🕵️ תפקידו של יועץ קידום אתרים בהקשר הזה הוא לנתח את הסביבה בה צפוי לפעול האתר המדובר, יועץ לקידום אתרים בעל ניסיון יסיק מן הניתוח הזה האם כדאי לבעל האתר לפעול כדי לקדם את האתר בנישה המסוימת הזאת.

בחינת תהליכי הקידום באתר
שירותי ייעוץ seo – היתרונות וההזדמנויות

יועץ SEO יכול לעשות בדיקה אובייקטיבית של תהליך הקידום עד כה

דרך נוספת שבה יועץ קידום אתרים יכול לתרום לכם היא באמצעות מתן חוות דעת אובייקטיבית על תהליך הקידום עד כה.

לא כל בעלי העסקים מבינים בצורה מלאה את ההסברים של מקדם האתרים או חברת קידום האתרים מולם הם עובדים ולכן היוועצות ביועץ seo היא הכרחית.

בחלק מן המקרים, יכולה להיווצר התחושה כאילו האתר לא באמת מתקדם, לא מייצר את התוצאות המצופות, ולא ישיג את היעדים שהוגדרו לתהליך הקידום בפרק הזמן הנתון.

כאן נכנס יועץ קידום אתרים לעסק!

  • יועץ seo יכול לנתח את איכות העבודה שבוצעה עד כה, ולדווח לבעל האתר האם הקישורים שקיבל הם קישורים איכותיים או דווקא קישורים שעלולים לסבך אותו בשלב מאוחר יותר מול גוגל.
  • האם התוכן באתר הוא מספיק איכותי ומותאם לסביבת התחרות.
  • האם מבנה האתר תקין
  • האם האתר מותאם לשימוש במכשירי מובייל כפי שצריך
  • האם התוכן באתר משוכפל
  • האם מדובר בתוכן רזה שלא מייצר ערך מוסף

ועוד לא מעט סוגיות טכניות פרטניות כאלו ואחרות, שיועץ קידום האתרים יוכל לזהות ולדווח על הפער שבין הרצוי למצוי בכל הקשור אליהן.

מתי צריכים יועץ קידום אתרים? האם זה באמת מועיל? הכל ועוד בסרטון הבא

✅ ייעוץ פרטני לגבי סוגיה בקידום האתר

לעיתים אתם כבעלי אתרים יודעים היטב לעשות את העבודה, ואתם נכונים גם להשקיע את הזמן והמאמץ הדרושים.

אולם, מאחר שתחום קידום האתרים הוא מורכב, וכולל התייחסות ללא מעט סוגיות, עולות מעת לעת סוגיות שהייתם רוצים עצה מקצועי במתן מענה עליהן.

זה לא אומר שאתם מעוניינים להתקשר באופן קבוע מול חברת קידום אתרים, אלא רק להתייעץ לגבי סוגיה מורכבת מסוימת.

במקרים כאלו, יועץ קידום אתרים, שלא מעורב בתהליך הקידום של האתר, יוכל לסייע לכם לזקק את הסוגיה המדוברת, ולספק לה מענה שלם ואיכותי.

✅ סיוע מקצועי בפעולה מורכבת באתר

יש פעולות בתהליך קידום האתרים שניתן לבצע גם בלי שרכשתם ידע מקצועי נרחב בקידום אתרים.

עם קצת ניסוי וטעיה, רצון טוב ולמידה, ניתן לייצר הישגים מרשימים בתהליך הקידום.

אולם לצד אלו, קיימות בתחום קידום האתרים גם די הרבה סוגיות אשר מצריכות ידע מקצועי ייחודי, שכן ביצוע לא נכון שלהן עלול לייצר לתהליך הקידום של האתר נזק רב מן התועלת.

סוגיות כאלו לדוגמה הן התאוששות מעונש ידני שהוטל על האתר, שליחת בקשת התכחשות לקישורים שתהיה מנומקת כל האפשר, טיפול בפגיעה במוניטין של האתר ועוד ועוד.

כדי לצלוח את המשימה הזאת בצורה שלא תחשוף את האתר לנזק בלתי הפיך אשר ישפיע לרעה בעתיד על הסיכוי לקדם את האתר, נהוג בדרך כלל להתקשר בעניין הזה מול יועץ קידום אתרים.

✅ למידה של תחום קידום האתרים

יש לא מעט בעלי עסקים שהיו שמחים לקדם את האתר שלהם בעצמם. הם מהירי תפיסה, זריזים ויעילים, ואפילו מוכנים ללמוד מקצועית את תחום קידום האתרים, אולם לא מעוניינים לעשות זאת במסגרת קורס מקצועי (בכל
זאת, אין להם זמן. יש להם עסק לנהל.

אחת המתודות שאותן יכולים בעלי עסקים לשלב בתהליך העבודה של העסק, היא התייעצות קבועה עם יועץ קידום אתרים כדי ללמוד את הנושא לעומק.

בצורה כזו, יכול יועץ קידום האתרים להכין מפרט של הנושאים ללמידה, והכין תוכנית לימוד מותאמת אישית, שתלווה את בעל העסק צעד אחר צעד, עד להשלמת בסיס הידע הדרוש לו לקידום עצמאי של האתר.

✅ חיבור מול גורמים מקצועיים רלוונטיים

בסופו של יום, כמו בתחומים רבים נוספים, לאיכות הקשרים שיש לכם בתחום קידום האתרים, יש השפעה ישירה על הסיכוי להצליח בתהליך הקידום.

קשרים עם גורמים מקצועיים נוספים בנישה יכולים לסייע לכם לאתר הזדמנויות שונות כמו בניית קישורים רלוונטיים לאתר, יצירת פרופיל ביקורות עשיר יותר, ביצוע אזכורים, יצירת שיתופי פעולה עסקיים שטובים גם לקידום האתר ועוד ועוד.

לפעמים, הדרך הפשוטה והמהירה להגיע לאדם כלשהו היא לשלם למתווך, שימנע את הצורך בשליחת מיילים נואשים בניסיון לייצר שיתוף פעולה.

בהקשר הזה, יועץ קידום אתרים יוכל לחבר אתכם עם הפונקציות הרלוונטיות במשק, שאיתן תוכלו להפוך את תהליך הקידום של האתר לאפקטיבי הרבה יותר.

יועץ SEO – לסיכום

יועץ קידום אתרים הוא בעל מקצוע שיוכל לסייע לכם בכמה וכמה משימות בתהליך הקידום של האתר.

בפרט, יועץ כזה יעזור לכם להבין האם כדאי לכם מלכתחילה להיכנס להרפתקת הקידום בנישות מסוימות, לקבל חוות דעת אובייקטיבית על תהליך הקידום שבוצע עד כה, לסייע לכם בהתמודדות מול סוגיות מורכבות, לשמש כסוג של מורים פרטיים, לחבר אתכם מול גורמים מקצועיים רלוונטיים בתחום, וכן להעניק לכם ייעוץ פרטני לגבי סוגיה ספציפית הקשורה בקידום האתר.

מלך הקישורים

מלך הקישורים

דניאל זריהן, מי שעומד מאחורי "מלך הקישורים" - הינו מקדם אתרים וותיק ומוערך בארץ, ועוסק ב-SEO משנת 2009. האתר מלך הקישורים מוקדש כולו לנושא שהוא אחד החשובים בעולם ה-SEO - קישורים חיצוניים.

מדריכים נוספים שלא כדאי לפספס

בניית אתרים בוורדפרס, בחינם ובתשלום

וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן (CMS) הפופולריות ביותר בשימוש על ידי בעלי אתרים. זוהי פלטפורמה חינמית וקוד פתוח המספקת לבעלי אתרים

אחסון אתרי וורדפרס עם uPress

אם יש לכם אתר שמבוסס על מערכת ניהול התוכן וורדפרס יכול מאוד להיות ששמתם לב שאחרי זמן מה האתר מתחיל לרוץ מעט

ג'טסרבר: סקירה

לא חשוב אם אתם מנהלים עסק עם אתר אינטרנט בודד, עושים שימוש במספר אתרים בו זמנית, או בונים אתרים עבור לקוחות אחרים

אתם סגורים על קישורים? דברו איתי עכשיו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חייגו עכשיו דילוג לתוכן